Zásady ochrany osobních údajů

Pro postování nebo přidání komentáře v tomto diskusním fóru musíte zadat svoje jméno a e-mailovou adresu. Vaše e-mailová adresa se ostatním návštěvníkům tohoto fóra nikdy nezobrazí.


Zinzino Nordic AB o vás uchovává následující informace:


vaše jméno,

vaši e-mailovou adresu,

vaši IP adresu,

jakékoliv další osobní informace, které uvedete ve svém příspěvku či komentáři.


Zveřejněním svého příspěvku nebo komentáře v tomto fóru souhlasíte s tím, že o vás můžeme výše uvedené informace uchovávat, a to nejdéle po dobu 3 let.


Napsáním příspěvku na toto fórum také dáváte souhlas:


ke zveřejnění svého jména, které uvedete u svého příspěvku

k uchování a využití e-mailové adresy, kterou sdělíte společnosti Zinzino Nordic AB, v souladu se švédskými zákony

k tomu, aby Vás společnost Zinzino Nordic AB mohla prostřednictvím této e-mailové adresy kontaktovat

s tím, že je společnost Zinzino Nordic AB pouze pro interní účely oprávněna používat Vaše jméno a e-mail pro prezentace osobám registrovaným v existujících soukromých databázích (např. vlastní firemní systém řízení vztahů se zákazníky nebo jiné databáze dostupné společnosti)

Společnost Zinzino Nordic AB se zavazuje, že bez Vašeho písemného souhlasu nikdy neprodá ani jiným způsobem nepostoupí Vaši e-mailovou adresu třetím stranám nad rámec působnosti těchto zásad. Váš příspěvek však může představovat veřejný záznam podle Zákona o veřejném přístupu k informacím a ochraně soukromí (2009:400), což znamená, že vaše e-mailová adresa může být na vyžádání sdělena třetí straně.


Pokud si přejete svoje informace z tohoto fóra smazat, nahlaste prosím svůj příspěvek kliknutím na výstražný trojúhelník a uveďte vysvětlení, proč si přejete, abychom to udělali; náš editor poté v co nejkratší době Vaše údaje odstraní.


Zásady týkající se obsahu


Jako uživatel tohoto fóra souhlasíte s tím, že to, co jste napsal, bude zveřejněno, a ostatní uživatelé si to tedy mohou přečíst.


Následující zásady platí pro veškerý obsah publikovaný v tomto fóru:


Osoby, které chtějí, abychom odstranili jakýkoliv obsah, nebo které tvrdí, že je ve fóru nevhodný obsah, o to musejí požádat přes funkci oznámení propojenou s příspěvkem a komentáři.

Vždy odstraňujeme nevhodný obsah. Ten zahrnuje rasistické příspěvky, anti-etnické skupiny, pornografie, výhrůžky či násilnické anebo ponižující komentáře vůči lidem, porušování soukromí, podněcování k násilí, chování trestné povahy, reklamy, které výslovně zvýhodňují jiné produkty a podnikání, jakož i příspěvky, které porušují autorská práva. Naše uživatele také žádáme, aby se vyvarovali agresivního jazyka, jakou jsou například nadávky, protože to mohou jiní uživatelé fóra považovat za urážlivé.

V některých případech smažeme příspěvky, které nesouvisejí s touto webovou stránkou nebo obsahem fóra, ve kterém byly postovány.

Toto fórum se řídí Zákonem o elektronických komunikacích (1998:112). Z tohoto důvodu okamžitě smažeme veškerý obsah, který tento zákon porušuje.