Cenová úprava 2022

Děkujeme, že jste si vybrali naše skandinávské produkty pro zdraví a wellness založené na testech. Jste velmi váženým zákazníkem Zinzino Premier a klademe velký důraz na náš vztah s vámi. Proto vás nyní chceme informovat o úpravě cen, kterou zavedeme od 3. října 2022. Důvodem je současná světová situace se zvýšenou inflací, výkyvy měn a vyšší náklady na dopravu a suroviny.

Zvýšení ceny se týká vás, kteří jste zákazníkem předplatného. Pokud je Vaše předplatné stále v době vázanosti, zvýšení ceny Vás neovlivní, dokud doba závazku neskončí. Poté pro Vás bude platit cena nová.

Naším cílem je jako vždy pokračovat v dodávání a vývoji individualizovaných, vědecky ověřených produktů, které se staly naším charakteristickým znakem. Tímto způsobem dodržujeme naše zaměření a slib, který vám dáváme – Inspirujte změnu v životě.

Pokud máte další doatzy týkající se vašeho konkrétního předplatného, ZDE najdete odpovědi na nejčastější otázky , v opačném případě můžete kontaktovat naši podporu (Zákaznická podpora).


Zinzino Customer Service
The post is closed to further comments.