To latest comment

Jak funguje proces výroby Balance oleje, odkud pochází ryby a můžete uvést všechny ingredience?

Zinzino Customer Service

Comments

 • Ingredience v BalanceOil: Rybí tuk, zastudena lisovaný olivový olej, směs tocopherolů, aroma (citrusy, vanilka atd.) a vitamín D.

  BalanceOil vyrábí společnost LYSI na Islandu. Rybí tuk se primárně získává z malých pelagických ryb s krátkou životností, jako jsou sardinky, ančovičky a makrely, ale neexistuje žádný požadavek na využití konkrétních ryb, a zdrojem může být až 30 různých druhů ryb. Zásadní faktor je profil mastných kyselin v oleji (EPA + DHA), aby mohla během 120 dnů nastat účinná optimalizace omega-6:3 mastných kyselin v těle.

  Ryby pochází z divokého výlovu z různých míst Atlantského a Tichého oceánu. Rybí tuk nese certifikaci místních úřadů i organizací jako Friend of the Sea o tom, že pochází z oblastí schválených pro rybolov. Náš rybí olej pochází z celých a nezpracovaných ryb. V rámci minimalizace odpadů se případné zbytky ryb využívají jako krmení pro zvířata.

  Rybí olej je analyzován a certifikován tak, aby splňoval všechny evropské předpisy vztahující se na těžké kovy, toxiny a jiné kontaminanty. Před smísením s olivovým olejem rybí tuk v LYSI prochází dalšími rafinačními procesy, aby došlo k odstranění kontaminantů životního prostředí .

  LYSI splňuje všechny předpisy pro výrobu a řídí se zásadami GMP (osvědčených výrobních postupů) pro potraviny a farmaceutické produkty.
  Zinzino Customer Service
The post is closed to further comments.