To latest comment

Jak mohu zařídit sponzorství mezi Zinzinem a novým Brand Ambasadorem?

Zinzino Customer Service

Comments

 • Zinzino se nyní zaměřuje jak na individuální Brand ambasadory, tak na Team ambasadory, a většina z nich jsou sportovci nebo sportovní kluby.

  Jsme také otevřeni pro spolupráci s influencery v oblasti zdravého životního stylu a wellness v souladu se strategií značky Zinzino.

  V případě, že si přejeme domluvit sponzorství s nějakým jednotlivcem nebo Team ambasadorem, nabídneme jim k vyzkoušení a konzumaci Zinzino produkty na dobu jednoho roku.

  Výměnou od nich očekáváme po dobu12 měsíců určitý počet příspěvků na Instagramu, blogu a jakékoliv jiné obrázky či videa, které budeme moci sdílet na našich sociálních kanálech.

  Pokud jste nám Vy jako partner doporučili sportovce nebo sportovní tým a výsledkem bylo úspěšné sponzorství, odměníme Vás pěkným dárkem v podobě Zinzino produktu.

  Abychom mohli určit, zda je potenciální ambasador značky vhodný pro Zinzino, chtěli bychom, abyste na marketing@zinzino.com zaslali následující informace:

  • Jméno

  • Kategorie sportu nebo životního stylu

  • Nedávné úspěchy v jejich sportovní kariéře (platí pro sportovce)

  • Stránky sociálních médií - Facebook, Instagram, YouTube atd.

  • Osobní webové stránky (pokud nějaké mají)

  Jakmile od Vás obdržíme výše uvedené informace, zkontrolujeme je a budeme Vás informovat o tom, kdo si myslíme, že by mohl být vhodným ambasadorem značky Zinzino.


  Zinzino Customer Service
The post is closed to further comments.