To latest comment

Je dovolené mít vlastní stránku, instagram a nebo facebook?

Zinzino Customer Service

Comments

 • Partnerům je doporučováno, aby se svými týmy vytvářeli soukromé účty skupin na sociálních sítích, jako jsou: Facebook, WhatsApp, Wechat atd., pro sdílení Recognition, promo akcí, pobídek a další důvěrné komunikace související s Partnerem, které společnost Zinzino nechce sdílet na otevřených platformách a účtech sociálních sítí.

  Partneři mohou vytvářet na sociálních sítích vlastní účty a stránky, kde mohou sdílet zákaznické promo akce a informace o produktech s veřejností. Všechny promo akce a informace o produktech musí splňovat zásady a postupy společnosti Zinzino uvedené v dokumentu „Zásady pro marketing a etiku“.

  Používání názvu Zinzino, firemních obrázků, frází, produktů nebo jiných názvů chráněných ochrannou známkou vlastněných společností není povoleno v názvech skupin na sociálních sítích nebo v účtu stránky. Všechny účty a stránky skupin na sociálních sítích musí také dodržovat zásady a postupy společnosti Zinzino.

  Jakožto Partnera společnosti Zinzino Vás žádáme, abyste se vždy prezentoval(a) jako Independent Partner naší společnosti a při zveřejňování příspěvků na sociálních sítích tak používal(a) naše logo Independent Partner (které je k dispozici v BackOffice v části Marketingové nástroje).

  Pokyny k tomu, jak můžete měnit jméno na Facebooku a/nebo Instagramu ve vaší Back Office pod „Facebook“ v Knihovně souborů, kde najdete také Seznam inspirativních názvů, který doporučujeme využít.
  Zinzino Customer Service
The post is closed to further comments.