Jsou produkty HANZZ+HEIDII vhodné, pokud mám kožní onemocnění rosacea?

Rosacea je kožní onemocnění, které by mělo být léčeno lékařsky. Přizpůsobený životní styl může zmírnit příznaky, umožnit zhojení kožních abnormalit, jako jsou papuly (uzlíky) a pustuly (pustuly), a významně snížit frekvenci epizod onemocnění.

Pouze dermatolog totiž může vybrat terapii na míru příznakům a v případě potřeby předepsat masti, které mohou mít uklidňující účinek.

Z tohoto důvodu by se naše produkty raději neměly používat, protože s našimi produkty HANZZ+HEIDII dosahujeme velké účinnosti.

Produkty by mohli způsobit více zarudnutí. V žádném případě nepoužívejte sérum a masky (příliš velká účinné). Rosacea je citlivá na vše, co dráždí. Je tedy samozřejmé, že je třeba se vyhnout například tření, teplu, sauně a peelingu.

Teplo „zevnitř“, jako je káva, alkohol nebo ostré koření, může také podporovat zánět na kůži. Pokud je pokožka napjatá, vyzkoušejte nejvíce náš aviváž, který pokožku zklidňuje lékořicí a aloe vera a zároveň ji hydratuje. Doporučila by se i zklidňující přírodní mast z drogerie nebo lékárny.

Pro koho jsou HANZZ+HEIDII produkty nevhodné?​​​

Zinzino Customer Service

Add your comment or create a new post

Vaše jméno a příspěvek mohou vidět všichni. Váš email nebude nikdy veřejně zobrazen.