To latest comment

Otázky a odpovědi týkající se zvýšení cen v roce 2022

Zinzino Customer Service

Comments

 • Otázka – Dotkne se mě zvýšení ceny?

  Odpověď – Pokud je Vaše předplatné v době vázanosti, zvýšení ceny Vás neovlivní, dokud doba závazku neskončí. Pokud je Vaše předplatné již po vázanosti, bude se vás týkat zvýšení cen od 3. října 2022

  

  Otázka – Jak zjistím, zda je mé předplatné ještě ve vázanosti?

  Odpoveď - Doba závazku je 6 měsíčních splátek navíc ke startovacímu balíčku. Zde si můžete přečíst, kde a jak se můžete podívat, kolik plateb jste provedli. Mějte na paměti, že pokud zadáte samostatné objednávky navíc k předplatnému, nebudou zahrnuty do doby závazku.

  

  Otázka – Jak zjistím, které produkty odebírám?

  Odpoveď – Tyto informace můžete najít několika způsoby. Například na faktuře, potvrzení objednávky nebo přihlášením ke svému zákaznickému účtu. Zde vidíte, jak se přihlásit ke svému účtu. Po přihlášení klikněte na záložku Předplatné. Zde můžete vidět produkt/y, které máte v předplatném.

  

  Otázka – Proč jste zvýšili cenu?

  Odpověď - Důvodem je současná celosvětová situace se zvýšenou inflací, kolísáním měn a vyššími náklady na dopravu a za suroviny. Naším cílem je jako vždy pokračovat v dodávání a vývoji individualizovaných, vědecky ověřených produktů, které se staly naším charakteristickým znakem.

  

  Otázka – Jak se přihlásím ke svému zákaznickému účtu?

  Odpověď – Provedete to návštěvou našich webových stránek www.zinzino.com. Kliknete na Přihlásit se, vyplníte své zákaznické číslo a heslo. Více si o tom můžete přečíst zde.


  Otázka - Kde najdu ceníky v různých měnách?

  Odpověď - Zde jsme seřadili odkazy na různé měny:
  EUR, DKK, British pound, Zloty, SEK & NOK, AUS dollar.
  Zinzino Customer Service
The post is closed to further comments.