Proč se ZINZINO produkty prodávají formou předplatného?

Neexistují žádné zkratky k lepšímu zdraví. Je to dlouhodobá investice a osobní cesta, která vyžaduje každodenní nasazení. Období, během kterého budete dostávat své doplňky, koreluje se 120ti dny, které trvá, než se vaše buňky obnoví. Naše přizpůsobené doplňky dodávané až k vám domů s automatickým doplňováním vám poskytnou vše, co potřebujete na vaší cestě k lepšímu zdraví.
Navíc, předplatné je vždy součástí balíčku s partnerem, osobou, která působí jako váš osobní zdravotní poradce, aby se ujistil, že vaše produkty fungují pro vás a pomohou vám splnit vaše specifické potřeby a dosáhnout vašich cílů.

Náš krevní test (BalanceTest) absolvujete na začátku svého předplatného a poté znovu na konci, abyste mohli sledovat svůj pokrok a provést nezbytné změny ve svém zdravotním plánu. K předplatnému proto získáte dva testy. Jedna je odeslána před zahájením užívání produktů a druhá po 120 dnech, kdy jsou buňky v těle obnoveny. Získáte tak písemný důkaz, že dostáváte ty správné rady a produkty, které dělají to, co dělat mají, aby se tělo vrátilo do rovnováhy.
Zinzino Customer Service
The post is closed to further comments.