Úprava ceny 2023

Otázka – Dotkne se mě úprava ceny?

Odpověď – Pokud je vaše předplatné v době závazku, změna ceny se Vás netáká dokud doba závazku neskončí. Pokud vaše předplatné není závazné, bude se vás týkat úprava ceny od 1. května 2023.

Otázka – Jak zjistím, zda je mé předplatné ve vázanosti?

Odpověď
- Doba závazku je 6 automatických objednávek (startovací kit není první auto-objednávkou). Uhrazené objednávky si můžete zkontrolovat ve Vašem ZINZINO účtě, v sekci "objednávky". Mějte na paměti, že jednorázové extra nákupy se do auto-objednávek nepočítají.

Otázka – Jak zjistím, které produkty odebírám?

Odpověď – Tyto informace můžete zjistit různými způsoby. Například na faktuře, potvrzení objednávky nebo přihlášením ke svému zákaznickému účtu. Zde vidíte, jak se přihlásit ke svému účtu. Po přihlášení klikněte na Předplatné. Zde můžete vidět produkt/produkty, které máte v předplatném.

Otázka – Proč jste provedli úpravu ceny?

Odpověď - Důvodem je současná světová situace se zvýšenou inflací, kolísáním měn a vyššími náklady na dopravu a suroviny. Naším cílem je jako vždy pokračovat v dodávání a vývoji individualizovaných, vědecky ověřených produktů, které se staly naším charakteristickým znakem.

Otázka – Jak se přihlásím ke svému zákaznickému účtu?

Odpověď – Provedete to návštěvou našich webových stránek www.zinzino.com. Kliknete na přihlášení, vyplníte své zákaznické číslo a heslo. Více si o tom můžete přečíst zde.

Otázka – Kde najdu ceníky v různých měnách?

Odpověď  - Zde jsme si oblíbili různé měny.
Zinzino Customer Service
The post is closed to further comments.