To latest comment

VÍTEJTE V ZINZINO RODINĚ - JIŽNÍ AFRIKO!

Zinzino Customer Service

Comments

 • VÍTEJTE V ZINZINO RODINĚ - JIŽNÍ AFRIKO!

  

  Jsme nadšeni, že se můžeme podělit o novinku, že Zinzino se nyní opět rozšířilo a přidalo na mapu Zinzino nový a vzrušující trh Jižní Afriky. Naše podnikání jde skutečně od úspěchu k úspěchu a jsme nadšeni, že můžeme přidat další trh a tentokrát také na zcela novém kontinentu!

  Ode dneška spouštíme novou národní stránku pro jihoafrické partnery, kterou můžete využít k budování podnikání svých snů!

  REGISTRUJTE SE JAKO FIRMA NEBO FYZICKÁ OSOBA

  Partneři se mohou zaregistrovat jako právnická nebo jako fyzická osoba. Jednotlivci mohou být registrováni pomocí jihoafrického identifikačního čísla nebo zahraničního pasu. Pro registraci se zahraničním pasem musíte mít adresu a bankovní účet v Jižní Africe, abyste mohli vybrat provizi.


  Po úspěšném nahrání potřebných informací oddělení podpory ověří požadované dokumenty a otevře váš webový účet pro výběry provizí.


  MÉNĚ KOMPLIKACÍ - VĚTŠÍ POHODLÍ

  S tímto spuštěním je pro vás všechno mnohem pohodlnější! Vy a vaši zákazníci můžete nakupovat na našich webových stránkách v místní měně; South African Rand (R) a vaši zákazníci si nyní mohou užít naše výhodné nabídky předplatného. Zásilky budou také levnější a rychlejší, protože odesíláme přímo z našeho skladu v Johannesburgu v Jižní Africe.


  Pokud jste včera nestihli zahajovací akci, žádný problém! Záznam bude k dispozici v pátek 19. listopadu na Zinzino.tv.

  
  Dejme se do toho! Víme, že jste nadšení a připraveni začít, zde je tedy vše, co potřebujete vědět, abyste mohli začít budovat své globální podnikání na našem nejnovějším trhu v Jižní Africe.


  SOFT LAUNCH JIŽNÍ AFRIKA - INFORMAČNÍ LIST


  Pokud chcete rozšířit své podnikání v Jižní Africe, stáhněte si prosím informační list, který obsahuje všechny důležité informace, které potřebujete vědět o našem novém trhu.


  Zinzino Customer Service
The post is closed to further comments.