Úprava ceny poštovného, květen 2022

Vážení zákazníci a partneři


Jak jistě víte, společnost ZINZINO je odhodlaná Vám přinášet ty nejlepší, na testu založené, skandinávské produkty pro zdraví a wellness.

Abychom zaručili vysokou kvalitu našeho logistického procesu, jsme nuceni u vybraných způsobů dopravy upravit cenu poštovného.

Vzhledem ke současné inflaci, omezenému přístupu k přepravě a také vyšším nákladům na palivo a doručení, budou ceny za poštovné od 1. května 2022 změněny.

Nové měsíční ceny poštovného
Ceny poštovného se budou lišit v závislosti na typu doručení:


    

Nové ceny poštovného budou budou uplatněné při příští auto-objednávce a všech nově vytvořených objednávkách od 1. května. Úprava ceny se netýká zákazníků, kteří díky aplikaci získali poštovné zdarma.

Tyto úpravy jsou nezbytené pro zachování stejné prvotřídní kvality logistických služeb, která zajišťuje nejlepší možný zážitek pro naše věrné zákazníky.

Naším cílem je nadále dodávat a vyvíjet vysoce kvalitní, personalizované, vědecky ověřené produkty, které se staly naším charakteristickým znakem. Tímto způsobem dodržujeme naše zaměření a slib, která Vám dáváme – inspirovat změnu v životě.

Máte-li jakékoli další dotazy, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis.

Zinzino Customer Service

Add your comment or create a new post

Vaše jméno a příspěvek mohou vidět všichni. Váš email nebude nikdy veřejně zobrazen.